Urządzenia klimatyzujące marki CHIGO to rozwiązanie dla osób, oczekujących profesjonalizmu i nowoczesności. Firma, mająca swoją siedzibę na południu Chin, rocznie produkuje ogromne ilości swoich jednostek. Jej popularność nie słabnie, a dzięki wysokiej jakości klimatyzatorów, zyskuje wielu klientów.

Klimatyzatory CHIGO mają różnorodną wydajność chłodniczą – zawiera się ona w przedziale od 2,1kW do 8,2 Kw. Podobnie jest w przypadku wydajności grzewczej, wynoszącej od 2,5kW do 9,1kW. Z racji tego, że można podłączyć od dwóch do czterech jednostek wewnętrznych do elementu, znajdującego się na zewnątrz, system daje ogromne możliwości, dzięki którym każdy dopasuje go do własnych potrzeb. Jest wyposażony w jednostki wewnętrzne naścienne MIRROR (moc: 2,5kW, 3,5kW lub 5,3kW).

Jeśli użytkownikowi zależy na dogrzewaniu oraz schładzaniu pomieszczenia niezależnie od warunków atmosferycznych, panujących na dworze, powinien wybrać najnowszy model urządzenia klimatyzującego – DC INVERTER. Klimatyzator działa bez zarzutu przy temperaturach w przedziale -15 – +45 stopni Celsjusza. Jego wydajność chłodnicza zawiera się w skali od 2,5kW do 7,0kW, grzewcza natomiast od 2,9kW do 7,7kW.

Idealne do pomieszczeń użytkowych, zlokalizowanych na poddaszu, okażą się klimatyzatory, montowane na podłodze. Wydajność chłodnicza tego typu urządzeń zawiera się w przedziale od 3,5kW do 5,4kW, a wydajność grzewcza – od 4,0kW do 5,9kW.

CHIGO dysponuje także modelami, gotowymi do zawieszenia na suficie bądź też do postawienia na podłożu. Wyposażone są one w wachlarz przydatnych funkcji – poza ogrzewaniem i chłodzeniem, znajdzie się w nim wentylowanie i osuszanie. Ich wydajność chłodnicza ma wartość od 2,5kW do 7,0kW, a grzewcza – od 2,9kW do 7,7kW. Dokładna filtracja powietrza sprawia, że w pomieszczeniu oddycha się lepiej, ponieważ brak w nim zanieczyszczeń i roztoczy.