Aby zadbać o właściwą temperaturę wewnątrz pomieszczenia, warto wybrać klimatyzator SINCLAIR. Za sprawą obecności filtra plazmowego powietrze zostanie dodatkowo oczyszczone z wszelkich drobnoustrojów, mogących mieć negatywny wpływ na zdrowie domowników. Tym sposobem można uniknąć chociażby zachorowania na grypę.

Prezentowany model, z uwagi na swoje niewielkie rozmiary, będzie doskonałym wyposażeniem zarówno dużych, jak i małych pomieszczeń. Dzięki klasie energetycznej A/A zapewni mniejsze zużycie energii, a co za tym idzie, wygeneruje zdecydowanie mniejsze koszty niż inne klimatyzatory o zbliżonych parametrach. O dobrej jakości sprzętu świadczy też doskonała sprężarka. W trosce o środowisko naturalne, producent zastosował w urządzeniu skuteczny czynnik chłodniczy R410A.

Na każdy klimatyzator SINCLAR udzielana jest dwuletnia lub trzyletnia gwarancja.

Seria mobilna składa się z oczyszczacza powietrza, osuszaczy przenośnych oraz przenośnych klimatyzatorów. W te ostatnie wbudowano specjalne zabezpieczenie sprężarki oraz możliwość sterowania mikroprocesorem. Kolejny kluczowy element klimatyzatora stanowi sprężarka rotacyjna. Możliwe jest, by tego typu urządzenie podjęło pracę w trybie osuszania.

Dla domu możemy zaproponować serię MULTI SYSTEM. Ze względu na bardzo elastyczną instalację, nada się ona do każdego pomieszczenia (można ją podłączyć do pięciu wewnętrznych jednostek). Ich główną zaletą jest przyjazny środowisku czynnik chłodniczy R410A. Nie należy też zapominać o wysokiej jakości sprężarce, zapewniającej wyjątkowy komfort pracy. Produkt obejmuje trzyletnia gwarancja.