W ciągłej ofercie Klimaserwis24 w Krakowie znajdziesz niezawodne kurtyny powietrzne.

Kurtyny powietrzne są idealnymi urządzeni w miejscach, gdzie często dochodzi do mieszania powietrza o różnej temperaturze (częste otwieranie drzwi). Tworząc barierę dla takiego zjawiska, kurtyny powietrzne zmniejsza koszty ogrzewania i chłodzenia, chronią przed kurzem i pyłem, łagodzą dużą różnicę temperatury między powietrzem wewnątrz i zewnętrznym. Kurtyny powietrzne polecamy zwłaszcza w sklepach, marketach, aptekach, bankach, restauracjach, lokalach użyteczności publicznej itp. Oferujemy bogatą ofertę kurtyn powietrznych (ścienne i sufitowe) uznanych producentów, zapewniające komfort i oszczędności. Zapraszamy do Klimaserwis24, najlepsze kurtyny powietrzne w Krakowie.

Nagrzewnice powietrza

Szeroka oferta nagrzewnic powietrza w Klimaserwis24 w Krakowie.
Nagrzewnice powietrza to urządzenia (stacjonarne lub mobilne), ogrzewania powietrza np. w niewykończonych obiektach. Gdy nie ma innego źródła ciepła nagrzewnice powietrza są idealnym urządzeniam, które zapewni Państwu komfort.

Nagrzewnice powietrza występują w wersjach elektrycznych oraz spalinowych na paliwo, różniące się mocą i budową. W przypadku zainteresowania nagrzewnicą, wystarczy skontaktować się z naszą firmą w Krakowie, oferując bardzo dobre ceny i wysokiej jakości urządzenia, polecanych producentów. Zapraszamy, wysokiej jakości nagrzewnice powietrza w Krakowie.