Od lat zajmujemy się serwisowaniem klimatyzacji w samochodach osobowych, dostawczych, autobusach, sprzęcie budowlanym (koparki, spychacze, walce, dźwigi), rolniczym (np. kombajny) oraz w pojazdach trakcyjnych.Jedną z usług, która wyróżnia naszą firmę jest przede wszystkim klimatyzacja samochodowa.

Kraków jest miastem, które wciąż się rozwija, a my razem z nim. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i staramy się z zaangażowaniem oraz pozytywnym podejściem wykonywać swoją pracę. Nasza firma profesjonalnie podchodzi do swojej pracy i sprawdza się w każdej- nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji.

Klimatyzacja samochodowa, którą oferujemy jest najlepsza i z pewnością godna polecenia. Potrafimy dostosować się do klienta oraz wysłuchać go, aby móc sprostać wszystkim oczekiwaniom. Profesjonalizm i zaangażowanie to nasze drugie imię. Firma Trans Gum i klimatyzacja samochodowa, którą oferujemy jest doskonałym wyborem i gwarancją na wiele lat.

Jesteśmy fachowcami, a nasz serwis wyjazdowy – obsługa u klienta (tel. 602108879, 695450884) to gwarancja zadowolenia u nawet najbardziej wymagających klientów. Dojazd odbywa się w sposób szybki i profesjonalny. Najwyższa jakość wykonanej usługi to coś co nas wyróżnia i jednocześnie motywuje do dalszej pracy i ciągłego rozwijania się.

Wykonujemy między innymi: napełnianie układów, diagnozę usterek, sprawdzenie szczelności układu, naprawy sprężarek, dorabianie przewodów klimatyzacji, dezynfekcję parowników, dezynfekcję wnętrz pojazdów, spawanie chłodnic, spawanie przewodów. Serwisujemy również stare układy klimatyzacji (np. na czynnik R12) – stosujemy dozwolone zamienniki.