Firma Electolux, chcąc realizować potrzeby klientów i jednocześnie przyczynić się do ochrony środowiska, wypuściła na rynek linię klimatyzatorów EcoPlus. Ich przeznaczeniem jest oczywiście utrzymywanie optymalnej temperatury w wybranych pomieszczeniach. Seria ta, ze względu na swój estetyczny design oraz wyjątkowo cichy i skrupulatny tryb pracy, będzie idealna do wykorzystania w każdym mieszkaniu. Aby użytkownicy mogli zaoszczędzić, urządzenia z linii EcoCool i EcoHeat mają klasę energetyczną A++.

Klimatyzatory EcoPlus to rozwiązanie, które idealnie wpasuje się w każde pomieszczenie mieszkalne. Urządzenia te charakteryzują się nowoczesnym wyglądem, a ich funkcjonalną budowę docenią nawet najbardziej wybredni klienci. By zapewnić ich użytkownikom jak największą wygodę, firma Electrolux wyposażyła swoje urządzenia klimatyzujące w wyświetlacze LCD oraz piloty, pozwalające na zdalne sterowanie sprzętem.

Dla wszystkich tych, którzy marzą o przyjemnym cieple w czasie największych mrozów, idealnym rozwiązaniem okażą się klimatyzatory EcoHeat. Nawet jeśli temperatura za oknem spadnie do -20 stopni Celsjusza, urządzenia te, dzięki pompie ciepła i zestawowi zimowemu Winter Kit, zapewnią energooszczędne ogrzewanie całego domu.

Powietrze w lokalu mieszkalnym powinno być nieskazitelnie czyste i tym samym nie sprzyjać rozwojowi groźnych chorób. Z tego powodu urządzenia marki Electrolux wyposażono w filtr węglowy Active Carbon, usuwającemu nie tylko kurz i roztocza, ale również przykre zapachy.

Osoby, które cenią sobie komfort, docenią funkcję Follow-me. Za sprawą czujnika zdalnego sterowania, klimatyzator będzie zachowywał stałą temperaturę w okolicy, gdzie w obecnym momencie przebywa użytkownik.