Doskonałymi klimatyzatorami, przyjaznymi środowisku naturalnemu, są urządzenia marki Gree. Firma ta od wielu lat rozprowadza swoje produkty po krajach z różnych stron świata – jakiś czas temu jej rozwiązania zawitały także do Polski. Dla Gree liczy się ekologiczność stosowanych technologii, rozwój sprawności proponowanych sprzętów oraz, co najważniejsze, komfort i zadowolenie rzeszy klientów. Wyjątkowy design o bardzo współczesnym charakterze pomaga firmie z roku na rok rozszerzać swoje wpływy na nowych odbiorców.

Modelem, najczęściej stosowanym w pomieszczeniach mieszkalnych, salach sklepowych oraz biurach są klimatyzatory pokojowe. Aby ich praca była doskonale dostosowana do panujących wokół warunków, są ciche, a dla zwiększenia wygody użytkownika, można nimi sterować przy pomocy pilota.. Za sprawą swojego eleganckiego wyglądu bez problemu stają się spójnym elementem każdej aranżacji.

MULTI INVERTER GREE seria Free Match II składa się z wielu sprzętów przeznaczenia zewnętrznego oraz wewnętrznego, doskonałych do stworzenia układów multi w budynkach różnego typu. Rozwiązanie to zostało stworzone w trosce o środowisko, a także wygodę użytkowników.

W serii U-Match można odnaleźć jednostki uniwersalne, które pozwalają na zupełnie bezproblemowy montaż w dowolnym miejscu. Niewielkie rozmiary urządzeń pozwolą na idealne dopasowanie wszystkich elementów (zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych), a odpowiednio długie instalacje chłodnicze pozwolą na dowolne rozwiązania montażowe.

Zastosowanie jonizatora plasmowego zapewnia użytkownikom idealnie czyste powietrze, pozbywając się między innymi przykrego zapachu dymu papierosowego. Filtr elektrostatyczny, którym jest jonizator tego typu, działa bowiem na zasadzie polaryzacji zanieczyszczeń i ich późniejszej elektronicznej separacji.