Niezmiennym celem Mitsubishi Electric jest dążenie do zaspokajania rosnących wymagań naszych klientów. Jako pierwsi w branży zaprezentowaliśmy wysoko zaawansowane systemy „sterowania inwerterowego”. Dzięki wykorzystaniu technologii inwerterowej, nasze systemy gwarantują odpowiednią wydajność, doskonale dopasowaną do wymagań każdego budynku.

Dzięki efektywnej pracy, systemy nie powodują strat cennej energii w wyniku nadmiernego grzania lub chłodzenia, co w rezultacie znacznie redukuje bieżące koszty eksploatacji. Z pozoru tańsze systemy alternatywne, mogą osiągać znacznie wyższe koszty ich utrzymania, dlatego wybór naszych rozwiązań jest najbardziej opłacalny.

Urządzenia w typoszeregach służą głównie do ogrzewania albo chłodzenia sporych budynków – mieszkalnych lub użytkowych. W ich skład wchodzą układy muli, które można organizować w dowolne zestawy jednostek wewnątrz pomieszczeń. Jeśli komuś zależy na niewielkim hałasie, może skorzystać z cichego klimatyzatora kasetonowego. Właściciele hoteli natomiast na pewno zainteresują się urządzeniami kanałowymi, tworzonymi specjalnie pod tego typu obiekty.

Zarówno układy do jednego pomieszczenia (pojedyncze), jak i układy do większej ilości pomieszczeń (multi – do ośmiu pomieszczeń), można nabyć w technologii tradycyjnej lub też w innowacyjnej technologii Inverter (zapewnia płynna regulację wydajności klimatyzatora).

Urządzenia klimatyzacyjne firmy Mitsubishi Electronic będą spełnieniem marzeń każdego klienta – dzięki wysokiej efektywności nigdy nie zawiodą ich oczekiwań, a ich cicha praca pozwoli na montaż w dowolnym miejscu. Dodatkową zaletą jest również duża odległość między agregatem a jednostką wewnętrzną, pozwalająca na swobodę w budowaniu układu.

Świeże powietrze w klimatyzatorach zapewni gama central wentylacyjnych, wyposażona w wymiennik krzyżowy. Ze względu na to, że wymiennik wykonano z papieru impregnowanego, wpływa on na wymianę wilgoci, dzięki czemu urządzeniom nie jest potrzebny odpływ skroplin.